Vítejte na novém e-shopu. 

Jak se přihlásit/registrovat? 

  1. Již jste naším zákazníkem, máte tudíž registraci v našem účetním systému a máme evidovanou Vaši e-mailovou adresu. Zadáte svou e-mailovou sem: https://detec.cz/obnova-hesla, následně Vám přijde do e-mailu odkaz, kde si nastavíte heslo. Cenová hladina Vám bude nastavena ihned automaticky.
  2. Nikdy jste u nás nenakupovali: provedete registraci na https://detec.cz/prihlasit-se?create_account=1 a dále postupujte dle instrukcí v e-mailu. V případě, že jste montážní firma a máte tedy nárok na velkoobchodní ceny, tyto Vám budou nastaveny až po ověření platnosti certifikátu u Jablotronu, případně po telefonické domluvě. Tento proces provádíme převážně v pracovní době. Pokud potřebujete registraci dokončit akutně, zavolejte a my se pokusíme proces maximálně urychlit.

Poznámka: jestliže jste měli registraci na starém e-shopu (eshop.detec.cz), nikdy jste z něj neprovedli objednávku a nenakupujete u nás v prodejně, postupujte prosím podle bodu 1. Ze starého e-shopu nebylo možné do nového registrace přenést.

E-shop stále vylepšujeme a ladíme, proto budeme rádi za zpětnou vazbu v případě, že narazíte na nějakou nefunkčnost nebo problém. Ideálně e-mailem na pavlica@detec.cz.